Çankaya Termal Hamam, Çankaya Kaplıca ve Hamamları

Çankaya Termal Hamam, Çankaya Kaplıca ve Hamamları

Çankaya Termal Hamam, Çankaya Kaplıca ve Hamamları

Çankaya termal hamamları ile sizde bütün yılın vücudunuzda oluşturduğu stresten ve yorgunluktan kurtulun. Çankaya termal kaplıcaları hayalinizdeki kaplıcaların çok ötesinde sizlere olanaklar sunmakta ve burada geçireceğiniz her anınızı bir rüyaya dönüştürmektedir. Çankaya sizlere birçok noktasında farklı termal hamam seçenekleri sunuyor. İç Anadolu Bölgesi’nin parlayan yıldızı ve Turizmin yeni gözdesi başkentimiz Çankaya sizlere birçok alternatif sunmaktadır. Yılın her anı neredeyse tam doluluk oranı ile hizmet veren termal hamamlerde sizde günübirlik olarak rahatlamak istiyorsanız, kesinlikle önceden rezervasyon yaptırmanız gereklidir.

Çankaya termal hamamları sizlere yaz kış kesintisiz hizmet sunmaktadır. Çankaya termal kaplıcalarının fiyatları ise hemen her ailenin bütçesine uygun olmakla birlikte doluluk oranına göre de değişiklik gösterebilmektedir. En uygun fiyat kampanyaları sayesinde şifalı sulardan istifade edebilir ve birçok sağlık sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

Ayrıca Çankaya termal hamamlar birbirinden farklı birçok masaj ve güzellik salonları ile de hizmet vermektedir. Bunların yanı sıra Sauna, Jakuzi, Buhar Odası, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu hizmetinide sunmaktadır. Unutamayacağınız bir gün yaşatmak için en kısa sürede bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.